Veľký 4-izbový byt, balkón, vlastné parkovanie - Sídlisko 3

REZERVOVANÝ

Exkluzívne ponúkame na predaj v novostavbe veľkometrážny, nadštandardný 4 izbový byt s balkónom, v lukratívnom polyfunkčnom dome – Prostějovská ulica, Sídlisko 3.

Byt ponúka dostatočný priestor a výnimočnú dispozíciu pre požiadavky náročného vlastníka s výhľadom na zeleň a prírodu.

Rozloha bytu je 109 m2 + balkón 6 m2 + pivnica 3 m2 + vlastné vonkajšie parkovacie miesto 18 m2. Celková úžitková plocha je 136 m2.

V cene už je zahrnuté vlastné vonkajšie parkovacie miesto v hodnote 10 000 Eur.

Dispozícia bytu:
– predsieň,
– chodba,
– 2x wc s umývadlom,
– 4x izba,
– obývacia izba prepojená so štýlovou kuchynskou linkou, jedálňou a s výstupom na balkón,
– 1x kúpeľňa s dvojumývadlom,
– priestranný balkón s dvomi výstupmi.

Slnečný byt je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 2/5 poschodí tehlového polyfunkčného domu, slnečná orientácia V/J/Z. Kolaudácia bola v roku 2010.

Vybavenie bytu: plávajúce podlahy, plastové okná, drevené interiérové dvere so zárubňami, štýlová kuchynská linka so spotrebičmi /sklokeramická doska, zabudovaná umývačka riadku, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, zabudovaná chladnička/, samostatný plynový kotol – ústredné vykurovanie radiátormi, videovrátnik, kvalitné bezpečnostné vchodové dvere, vstavaná skriňa, nová keramika a sanita v kúpeľni a 2x wc.

Mesačné náklady: 130 Eur + elektrina. Správu domu, údržbu a čistotu spoločných priestorov zabezpečuje Presprav, sro Prešov na dennej báze – absolútna čistota. Vonkajšie odpadkové kontajnéry sú uzamknuté, aby sa zamedzilo vstupu.

Súčasťou bytu je pivnica na prízemí bytového domu a vonkajšie, vyhradené parkovacie miesto pred domom zapísané na liste vlastníctva.

V polyfunkčnom dome sa nachádzajú stomatologické ambulancie a detské jasle.

Okolie bytového domu ponúka súkromie, keďže priľahlé pozemky sú vo vlastníctve všetkých vlastníkov bytov, kompletná občianska vybavenosť, blízko cyklistický chodník a oddychová zóna pri rieke Torysa, letné kúpalisko, nákupné centrum, zastávka MHD. Ihneď voľný. DOHODA MOŽNÁ!

Dohodnite si obhliadku tohto nadštandardného 4-izbového bytu, ktorý spĺňa najnáročnejšie kritéria: Ing. Dušan Palša – 0908 377388 alebo tradereal@tradereal.sk

Prezrite si VIDEOOBHLIADKU bytu: https://youtu.be/JuEWpsMy564