Exkluzívne ponúkame na predaj 2 novostavby rodinných domov typu bungalov v lukratívnej lokalite Vlčie Doly, Prešov.

Ide o 2 rodinné domy typu bungalov postavené na spoločnom, krásne širokom /23 m/, rovinatom pozemku o rozlohe 911 m2. Obidva domy spolu s pozemkom tvoria jeden celok a predávajú sa spoločne. Rodinné domy boli postavené za účelom viacgeneračného bývania, je tu však možnosť aj využitia na podnikateľské účely alebo sídlo firmy. Obidva domy sú murované Ytong + zateplenie + fasáda. Krytina strechy – kanadský šindel. Kolaudácia rok 2009. Domy sú napojené na inžinierske siete: elektrina, obecný vodovod + vlastná studňa, obecná kanalizácia, plyn, asfaltová prístupová cesta.

Väčší bungalov je 3-izbový, má obytnú plochu 130 m2 /rozmery domu šírka 8m x dĺžka 16,25m/, pozostáva z vstupnej predsiene, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, špajzou, 2 samostatnými izbami, kúpeľňou s wc. Možnosť dobudovania ďalšej izby. Vykurovanie domu je zabezpečené radiátormi na ústredné vykurovanie plynovým kotlom s ohrevom teplej vody + presklený kozub v obývacej izbe. Vybavenie domu: kuchynská linka so spotrebičmi, plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere. Celkové mesačné náklady pre 3 osoby: 100 Eur /platba za plyn, elektrinu, vodu/.

Menší bungalov je 1-izbový, má obytnú plochu 50 m2 /rozmery domu šírka 5m x dĺžka 10m/, pozostáva z vstupnej predsiene, obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne a kúpeľne s wc. Možnosť rozšírenia a dobudovania ďalšieho obytného priestoru. Vykurovanie domu je zabezpečené elektrickým konvektorom + pieckou na tuhé palivo. Vybavenie domu: kuchynská linka so spotrebičmi, plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere. Celkové mesačné náklady pre 2 osoby: 90 Eur /platba za elektrinu, vodu/.

Súčasťou pozemku je prístrešok pre 2 autá so spevnenou dlažbou. Pozemok je oplotený, realizované terénne úpravy a chodníky, vysadené okrasné stromčeky, zeleň a trávnik. Nehnuteľnosť ponúka dostatočný priestor a súkromie pre relax a oddych.

Dohodnite si obhliadku tejto zaujímavej nehnuteľnosti: Ing. Dušan Palša – 0908 377388 alebo na tradereal@tradereal.sk

CENA: 196 000 Eur

[caldera_form id="CF5e32e9e395de1"]