Moderný a veľký 3 izbový byt, loggia - Sídlisko Sekčov

Znížená cena!
Exkluzívne na predaj moderne rekonštruovaný a priestranný 3-izbový byt s loggiou na okraji sídliska Sekčov, Sibírska ulica v pokojnej lokalite s výhľadom na zeleň.

Byt pozostáva z 3 izieb, kúpeľne, samostatného wc, kuchyne a loggie. Súčasťou bytu je pivnica. Rozloha bytu je 75 m2 + loggia, osobné vlastníctvo, orientácia východ/západ, ideálne 3.poschodie/7.poschodí, stredový byt.

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: rozšírená kúpeľňa, nová sanita a keramika, výmena elektriny v kúpeľni a kuchyni, stierky, plávajúce podlahy, keramická dlažba v predsieni, plastové okná, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi /vstavaná rúra, sklokeramická doska, digestor/, vstavaná skriňa v spálni, nové interiérové dvere so zárubňami, bezpečnostné vstupné dvere.
Mesačné náklady pre 4 osoby sú 180 Eur.

Bytový dom je zateplený s novou fasádou, rekonštrukciou strechy, nový výťah.

Poloha bytu je v rámci sídliska Sekčov veľmi výhodná, keďže sa nachádza na konci sídliska s výhľadom na zeleň a prírodu, v slepej ulici s dostatočným počtom parkovacích miest a v blízkosti zastávky MHD, materskej a základnej školy, taktiež potravín, pekárne a obchodno-zábavného centra MAX.

VIDEOOBHLIADKA BYTU: https://youtu.be/2EqyX2EITgw

Pre ďalšie informácie kontaktujte: Ing. Dušan Palša – 0908 377388 alebo tradereal@tradereal.sk

CENA: 119 990 Eur